«Гравці не почули мене»: тренер Зорі висловився про фіаско луганців у матчі з Гентом у Лізі конференцій

Переглядів 1720
Юрій Коваль. Фото: ФК Зоря
Головний тренер луганської Зорі Юрій Коваль підбив підсумки поєдинку п'ятого туру групового етапу Ліги конференцій проти бельгійського Гента (1:4).

В матчі п'ятого туру групового етапу Ліги конференцій Зоря розгромно програла на виїзді бельгійському Генту (1:4) та достроково втратила шанси на євровесну.

Наставник луганської команди Юрій Коваль після гри в Бельгії, чітко пояснивши причини чергового фіаско, не ставши шукати виправдань.

«Рахунок по грі. Команда суперника дуже хороша. Клас гравців (Гента) на сьогоднішній день вище, ніж футболістів Зорі.

Гравці (Зорі) не почули мене. Треба було зіграти надійно, особливо перші хвилини».

Розповів Коваль і про ключовий, на його думку, момент гри.

«Знали, що після перерви суперник підсилить тиск. Гравці хотіли зіграти за рахунок короткого пасу, що призвело до втрати мʼяча та голу. Це ключовий момент в грі.

За рахунком 0:2 складно було вже тримати оборону. Для глядачів гра цікава, багато моментів. Для тренера вона інфарктна», – цитує Коваля пресслужба Зорі.

▶️ Відео всіх голів в поєдинку Гент – Зоря дивіться за ПОСИЛАННЯМ

• Після перемоги над Зорею Гент закріпився на першому щаблі. Бельгійський клуб має в активі 13 очок та випереджає на один пункт ізраїльський Маккабі з Тель-Авіва в турнірній таблиці групи В
  • Команда Юрія Коваля з чотирма очками, як і раніше, знаходиться на третьому щаблі. Луганчани після сьогоднішнього фіаско  втратили навіть математичні шанси на прохід до плей-оф ЛК.
  • В останньому турі групового турніру Ліги конференцій Зоря на умовно домашньому полі в польському місті Люблін прийматиме ісландський Брейдаблік.
  • Поєдинок заплановано на 14 грудня. Початок матчу о 22:00.
  • Гент в турі номер шість на виїзді зіграє проти ізраїльського Маккабі з Тель-Авіва.
  • Поєдинок заплановано на 14 грудня. Початок гри о 22:00 за київським часом.