«Гроші у футбол не грають»: Федецький оцінив шанси ЛНЗ на успіх у протистоянні з Гентом

Переглядів 164
Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
1 голос
«Гроші у футбол не грають»: Федецький оцінив шанси ЛНЗ на успіх у протистоянні з Гентом
Артем Федецький. Фото: Instagram
Відомий експерт Артем Федецький проаналізував шанси ЛНЗ, який тільки починає свій шлях на міжнародній арені, пройти бельгійський Гент у кваліфікації Ліги конференцій.

Артем Федецький в інтерв'ю сайту Sport-Express.ua розібрав шанси ЛНЗ подолати бар'єр у вигляді Гента на старті дебютного для черкащан міжнародного сезону.

Колишній футболіст закликав черкаський ЛНЗ позбутися будь-якого комплексу меншовартості перед більш іменитим Гентом у межах дебютного єврокубкового сезону клубу.

«Це важливий матч у єврокубках і в їхній історії загалом. Яким би потужним не був суперник, ЛНЗ має всі шанси пройти далі. Так, за бюджетом Гент вищий за ЛНЗ. Однак, як то кажуть, гроші у футбол не грають».

Команда ЛНЗ провела повноцінні літні навчально-тренувальні збори в Словенії, які тривали з 21 червня до 20 липня. Черкащани здобули чотири перемоги, один раз зіграли внічию та зазнали двох поразок (зокрема від Хайдука та Гезтепе) з загальною різницею голів 13:6.

  • Поєдинок Гент – ЛНЗ відбудеться 30 липня. Початок гри заплановано на 21:30 за кивським часом.
  • У разі проходу бельгійського клубу черкащани в третьому раунді кваліфікації ЛК зустрінуться з переможцем пари Гетеборг (Швеція) – Левадія (Естонія).
  • У минулому сезоні підопічні Віталія Пономарьова посіли історичне друге місце в УПЛ.
Реклама
150000 грн за депозит
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 78 від 23.08.2023
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри