Гучний скандал у Лізі чемпіонів за участю Зінченка: Артета зробив чітку заяву

Переглядів 1644
Мікель Артета. Фото: Google
Спірна ситуація сталася під час першого матчу 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між Арсеналом і Баварією. Головний тренер «канонірів» Мікель Артета прокоментував цей інцидент.

Арсенал на своєму полі зіграв внічию з Баварією (2:2) у першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Букайо Сака і Леандро Троссар забили м'ячі за господарів.

Український захисник «канонірів» Олександр Зінченко залишився на лаві запасних господарів, однак вийшов на поле одразу після перерви за рахунку 2:1 на корить Баварії, замінивши Якуба Ківйора. Серж Гнабрі та Гаррі Кейн відзначилися голами за мюнхенську команду.

Але ще до фінального свистка сталася ситуація, про яку розповів тренер гостей Томас Тухель.

В одному з епізодів на Габріеля зіграв воротар Арсеналу Давид Райя. Бразилець перехопив м'яч рукою, а потім знову почав гру від воріт. Однак суддя не призначив пенальті на користь Баварії.

«Суддя припустився величезної помилки. Я розумію, що це була божевільна ситуація, але суддя свистить, воротар б'є по м'ячу, а захисник його ловить рукою», – заявив Тухель після матчу з Арсеналом.

На п'ятничній прес-конференції Мікель Артета розповів про всю ситуацію. Тренер англійського клубу спростував звинувачення Тухеля, додавши, що арбітр ухвалив правильне рішення.

«Я бачив історію з Габріелем про гру рукою. Суддя застосував закон, а закон вимагає, щоб ви керувалися здоровим глуздом і вирішували, чи можете ви отримати вигоду із ситуації, коли від неї немає ніякої користі», – підсумував тренер Арсеналу.

• Зінченко в цьому сезоні зіграв за лондонців 32 матчі, в яких він записав до свого активу один гол та два асисти.
  • Арсенал із Ліверпулем мають по 71 очку і ділять першу-другу позиції в АПЛ. У третього Ман Сіті 70 балів.
  • Завтра, 14 квітня, «каноніри» зустрінуться з Астон Віллою.
  • Матч-відповідь Ліги чемпіонів з Баварією лондонська команда зіграє 17 квітня.