Колишній голкіпер Динамо допоміг Роналду встановити чергове досягнення

Переглядів 1206
Кріштіану Роналду. Фото: ФК Манчестер Юнайтед
У матчі другого туру групового етапу Ліги Європи Шериф на своєму стадіоні приймав Манчестер Юнайтед. Поєдинок завершився перемогою манкуніанців із рахунком 2:0.

На 39-й хвилині матчу проти форвард Манчестер Юнайтед Кріштіану Роналду реалізував пенальті, який не зміг парирувати український воротар Шерифа Максим Коваль. Португальський нападник перервав свою безгольову серію, яка налічувала сім матчів.

Варто зазначити, що 37-річний Роналду грав у Лізі Європи ще до переформатування Кубка УЄФА у 2009 році. У сезоні 2002/03 Роналду у складі лісабонського Спортінга поступився у першому раунді турніру сербському Партизану (1:3, 3:3).

29-річний Коваль перейшов до тираспольського клубу з аравійського Аль-Фатеха у статусі вільного агента у літнє трансферне вікно. У минулому турі Ліги Європи голкіпер Шерифа став автором асиста у матчі проти Омонії Романа Безуса (3:0).

Раніше 29-річний Коваль також виступав за запорізький Металург, Динамо, Говерлу, Оденсе та Депортіво. У складі збірної України провів два матчі, в яких пропустив два м'ячі.