Команда Луческу з захисником Динамо та ексхавбеком Шахтаря оформила камбек: колишня зірка УПЛ віддав асист

Переглядів 1595
Вітання з голом приймає Константінос Куліеракіс. Фото: Х-акаунт ПАОКа
У поєдинку-відповіді 1/8 фіналу Ліги конференцій грецький ПАОК та хорватське Динамо із Загреба видали вогняний матч-перестрілку в Салоніках, переможцем з якого вийшла команда Развана Луческу (5:1).

Зважаючи на результат першого поєдинку, тобто перевагу загребського Динамо у два м'ячі, завдання ПАОКа з виходом до 1/4 фіналу Ліги конференцій виглядало максимально складним.

Однак команді сина колишнього тренера київського Динамо та донецького Шахтаря Мірчі Луческу Развана, у складі якої з перших хвилин вийшов польський захисник Томаш Кендзьора, права на якого належать київському Динамо, видали нереально вогняний камбек у першому таймі і забили три голи вже до 42-ї хвилини гри!

До одного з них долучився і колишній півзахисник харківського Металіста та донецького Шахтаря Тайсон, який асистував іспанцю Брендону Льямасу.

Здавалося, що після такого потрійного нокдауну хорватам вже було слід викидати рушника на ринг, тобто на поле, але – ні. Отримавши прочуханки у роздягальні від Сєргєя Якіровича, а в цьому можна майже не сумніватися, динамівці по перерві дуже швидко один гол відіграли і поновили інтригу у протистоянні.

Проте трималася вона не надто довго, адже захисник ПАОКа Константінос Куліеракіс знову довів перевагу греків до трьох голів і ввів у стан екстазу глядачів на трибунах «Тумби».

Остаточно ж деморалізував динамівців серб Андрей Живкович, який довів рахунок до непристойного, реалізувавши пенальті.

Ліги конференцій, 1/8 фіналу

ПАОК (Греція) – Динамо (Загреб, Хорватія) 5:1 (3:0)

Голи: Баба, 27, Сучіч, 33, автогол, Льямас, 42, Куліеракіс, 73, Живкович, 88, пен. – Ходжа, 49.

• Нагадаємо, що жеребкування 1/4 фіналу ЛК відбудеться у швейцарському Ньоні завтра, у п’ятницю, 15 березня.