Кривбас і Бетіс зіграли у відборі Ліги конференцій: результат і огляд матчу Вернидуба і Ко з іспанським клубом

Переглядів 730
Футболісти Кривбасу і Бетісу. Фото: ФК Бетіс
Кривбас зіграв перший матч проти Бетіса у кваліфікації до Ліги конференцій. Команда Юрія Вернидуба поступилася іспанцям і знаходиться за крок до завершення єврокубкового шляху.

У четвер 22 серпня Кривбас у Кошице прийняв Бетіс в першому матчі плей-оф раунду кваліфікації до Ліги конференцій. Поєдинок закінчився поразкою української команди з рахунком 0:2.

Якщо підопічні Юрія Вернидуба не здобудуть дивовижну перемогу в Севільї, то більше не зіграють в єврокубках цього сезону.

Перший тайм даної зустрічі проходив без явної переваги однієї з команд, однак ще на початку гри Андрій Кліщук не зміг зафіксувати м'яч після удару Серхі Альтіміри, чим результативно скористався Чімі Авіла.

🔥Відео голу Авіли дивіться в нашому телеграм-каналі🔥

В другому таймі красивим голом після яскравих сольних дій відзначився Родрі Санчес, якому асистував Абде Аззальзулі.

🔥Відео голу Родрі дивіться в нашому телеграм-каналі🔥

Після голу Родрі обидві команди мали непогані нагоди, однак не зуміли їх реалізувати.

Ліга конференцій. Плей-оф кваліфікації. Перший матч

Кривбас – Бетіс – 0:2

Голи: Авіла (13'), Родрі (62')

• Матч-відповідь між цими командами пройде 29 серпня у Севільї на стадіоні «Беніто Вільямарін».
  • Однак до цього Кривбас 25 серпня зустрінеться з Інгульцем у четвертому турі УПЛ.
  • А от на Бетіс в той же день очікує гостьовий поєдинок з Алавесом у другому турі Ла Ліги.