Лунін пропустив курйозний м’яч на початку матчу 1/4 фіналу ЛЧ з Ман Сіті: відео грубої помилки українця

Переглядів 1180
Андрій Лунін. Фото: Google
25-річний український голкіпер Андрій Лунін грає за маридський Реал проти англійського Манчестер Сіті. Воротар збірної України на другій хвилині пропустив курйозний гол.

Дев’ятого квітня в рамках першого матчу чвертьфіналу Ліги чемпіонів мадридський Реал на «Сантьяго Бернабеу» зустрічається з Манчестер Сіті.

Український голкіпер «галактікос» Андрій Лунін вийшов на поле в старті.

Уже на другій хвилині українець пропустив дещо курйозний гол. Ман Сіті заробив штрафний. У стінці був один Вінісіус Жуніор, а стандарт виконувати підійшов Бернарду Сілва. Португалець пробив метрів з тридцяти і Лунін не встиг зреагувати на м’яч, який в підсумку влетів у ворота.

Відео кумедного голу можна подивитися в нашому телеграм-каналі.

Але Реал до 14-ї хвилини зумів відігратися та навіть вийти вперед. Спочатку влучно пробив Едуарду Камавінга, а потім Родріго. Мадридці ведуть в рахунку 2:1.

• Матч-відповідь між Ман Сіті та Реалом відбудеться в Англії 17 квітня.
  • Реал із 75 балами лідирує в Ла Лізі. Друга Барселона набрала 67 очок, а третя Жирона Довбика та Циганкова – 65.