Артета закрив питання матчу з Шахтарем: головний тренер Арсеналу сказав все, що думає про гру ЛЧ і «гірників»

Переглядів 304
автор Олександр Калінін Олександр Калінін
Мікель Артета, фото: The Independent
Головний тренер Арсеналу Мікель Артета прокоментував домашню перемогу над донецьким Шахтарем у третьому турі загального етапу Ліги чемпіонів (1:0).

Головний тренер Арсеналу Мікель Артета відреагував на мінімальний тріумф над Шахтарем у третьому турі загального етапу Ліги чемпіонів (1:0). Він пояснив, що його підопічні продемонстрували дві кардинально різні половини гри.

«Ну, я думаю, що було два дуже різних тайми, в першому ми дуже домінували, ми створили чотири великі моменти, ми повинні були реалізувати їх і покласти гру на лопатки з тією кількістю домінування, яку ми мали.

Другий тайм дуже відрізнявся, ми виглядали втомленими, нам не вистачало гостроти з м'ячем і без м'яча, щоб повернути м'яч у правильні моменти і віддавати певні передачі, які дозволяють певні переходи. Ми знову мали два великих шанси, не забили пенальті, і цю емоцію знову було важко подолати».

Також іспанський фахівець оцінив свого суперника, відзначивши його сильну сторону.

«Але треба віддати їм належне, вони хороша команда, як тільки ви даєте їм простір, не завершуєте дії і даєте їм можливість побігти, вони становлять загрозу. Загалом, це Ліга чемпіонів, перемога, кліншит. Рухаємося далі», – наводить його слова клубна пресслужба.

• Арсенал наразі займає четверте місце в турнірній таблиці ЛЧ, Шахтар йде 29-м.
  • У наступному турі англійці зіграють на виїзді проти Інтера, а українці приймуть Янг Бойз. Обидва матчі пройдуть шостого листопада.