Динамо знову розгромило Партизан у матчі відбору до Ліги чемпіонів: тепер команду Шовковського чекає Рейнджерс

Переглядів 2224
4 голоси
Боротьба Максима Дячука та Салданьї. Фото: ФК Динамо (Київ)
Київське Динамо у поєдинку-відповіді другого кваліфікаційного раунду вдруге розтрощило сербський Партизан з Белграда (3:0) та пробилося до наступної стадії найпрестижнішого турніру Європи.
  • Динамо та Партизан у єврокубках грали між собою до сьогоднішнього матчу п’ять разів і у всіх поєдинках перемагали кияни.

Щоб ні в кого навіть і думок про камбек не з’явилося, Динамо розпочало матч-відповідь з досить швидкого голу, коли контратаку біло-синіх реалізував їх лідер Андрій Ярмоленко, якого на побачення з воротарем Партизана Александаром Йовановичем вивів Владислав Ванат напару з Кальдо Калюлю.

▶️  Відео голу Андрія Ярмоленка дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Зрештою гол Ярмоленка так і залишився єдиним у першому таймі.

По перерві Партизан, який за 45 хвилин так і не спромігся бодай на один удар у площину  Динамо дещо прокинувся й у стійку воріт, які захищав Георгій Бущан, влучив лідер «гробарів» Салданья.

Однак найбільш пам’ятним моментом початку тайму номер два стала травма, якої зазнав центральний оборонець біло-синіх Дячук, під якого підсів той таки Салданья. Крик Максима був чутний на увесь порожній стадіон.

Помстився за брудну гру Партизану голом з пенальті Ванат. Владислав реалізував удар з точки після фолу на собі ж з боку Светозара Марковича.

▶️  Відео голу Владислава Ваната дивіться за ПОСИЛАННЯМ

До кінця поєдинку Динамо вколотило ще й третій гол Партизану, коли швидку атаку результативним ударом завершив Олександр Караваєв.

▶️  Відео голу Олександра Караваєва дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Ліга чемпіонів. Сезон 2024/25

Другий кваліфікаційний раунд

Партизан (Белград, Сербія) – Динамо (Київ, Україна) – 0:3 (0:1)

Голи: Ярмоленко, 17, Ванат, 68, пен., Караваєв, 90+3.

• Нагадаємо, що у першому матчі другого кваліфікаційного раунду ЛЧ біло-сині декласували Партизан з рахунком 6:2.
  • У третьому кваліфікаційному раунді Динамо зіграє проти срібного призера Шотландської Прем’єр-ліги минулого сезону Рейнджерс із Ґлазго.
  • Матчі третього кваліфікаційного раунду відбудуться 6 та 7 серпня, а також 13 серпня 2024 року.