Йовичевич повторив трюк Лобановського на тренуванні Шахтаря: ви будете здивовані

Переглядів 1006
Дмитро Котков
Дмитро Котков
1 голос
Йовичевич повторив трюк Лобановського на тренуванні Шахтаря: ви будете здивовані
Ігор Йовичевич. Фото: Google
Головний тренер Шахтаря Ігор Йовичевич вміє вести тренування у веселому, позитивному режимі. І цього разу хорватський фахівець дозволив собі та команді розслабитися під час заняття.

Під час підготовки до матчу п'ятого туру групового раунду Ліги чемпіонів із Селтіком Шахтар тренується та на заняттях максимально відпрацьовує різні тактики та комбінації.

Але є на тренуваннях і місце розвагам під час тренувального процесу. Футболісти та головний тренер команди Ігор Йовичевич вирішили покуражитися виконуючи знаменитий «сухий лист» (забивання м'яча у ворота з кутового). Як відомо, своїми «сухими листами» славився знаменитий футболіст та тренер київського Динамо Валерій Васильович Лобановський. Так ось Йовичевич разом із гравцями вирішив повторити те саме.

І що ви вважаєте! У хорватського фахівця все вийшло дуже ідеально! Дивіться на відео шедевральний «сухий лист» від Ігоря Йовичевича:

Додамо, що матч п'ятого туру групового раунду Ліги чемпіонів Селтік - Шахтар відбудеться 25-го жовтня. Початок зустрічі о 22:00.

Зазначимо, що матч дев'ятого туру УПЛ Минай - Шахтар було перенесено на іншу дату. На даний момент донеччани з 19 очками в активі ідуть на другому місці в чемпіонаті України.