Кепа після повернення пропустив два голи: Реал без Луніна переміг у матчі Ліги чемпіонів

Переглядів 67305
5 голосів
Кепа Аррісабалага. Фото: Google
Конкурент Андрія Луніна Кепа Аррісабалага вийшов у старті Реала на зустріч із берлінським Уніоном і пропустив два м'ячі. Та мадридці все одно взяли три очки в Німеччині.

12 грудня в рамках шостого туру групового раунду Ліги чемпіонів мадридський Реал на виїзді зустрічався з берлінським Уніоном.

Італійський наставник «галактікос» Карло Анчелотті в стартовому складі Реала на цю гру випустив іспанського воротаря Кепу Аррісабалагу, а український голкіпер Андрій Лунін залишився у запасі.

На 45+1 хвилині Кепа пропустив від Кевіна Фолланда, який вивів Уніон вперед. У другому таймі Реалу вдалося двічі забити, завдяки дублю Хоселу. Але на 85 хвилині Алекс Крал знову забив у ворота Арісабалаги. Та Реал все одно вигриз перемогу після того, як на 89 хвилині Дані Себальйос влучно пробив.

У підсумку Реал з двома пропущеними голами Аррісабалаги все-таки виграв у матчі Ліги чемпіонів із рахунком 3:2.

• Мадридці зі стопроцентним показником, а саме 18 очками, виграли групу С та вийшли до плей-офф найпрестижнішого єврокубку.
  • Кепа попередній раз грав за Реал п'ятого листопада в матчі проти Райо Вальєкано (0:0).
  • Після цього Аррісабалага отримав травму і в чотирьох поєдинках поспіль ворота мадридців захищав Лунін. Андрій у чотирьох зустрічах пропустив два голи. Вершкові переграли Валенсію (5:1), Кадіс (3:0) та Гранаду (2:0), а також розписали мирову з Бетісом (0:0).