«Хочу попрацювати з командою із Ліги чемпіонів»: український тренер, який виграє трофеї в Азії, поділився мрією

Переглядів 3836
Дмитро Котков Дмитро Котков
3 голоси
«Хочу попрацювати з командою із Ліги чемпіонів»: український тренер, який виграє трофеї в Азії, поділився мрією
Олег Старинський. Фото: Пномпень Краун
Олег Старинський, який очолює камбоджійську Пномпень Краун, хоче потренувати також і в Європі. Особливо він має бажання працювати в Україні.

Головний тренер камбоджійської команди Пномпень Краун 37-річний українець Олег Старинський розповів про найближчі плани на майбутнє.

«В даний час я зосереджений на Пномпень Краун, щоб отримати якомога більше нових досягнень в цьому сезоні. Як і в наступному сезоні, але я сподіваюся, що одного разу я повернуся до Європи, бо я дуже хочу попрацювати з командою із Ліги чемпіонів, особливо в моїй країні», – сказав Старинський в інтерв’ю Kampuchea Thmey Daily.

Також молодий коуч додав такі слова:

«Лише від однієї думки про це я почуваюся щасливим, бо я є частиною донецького Шахтаря. Раніше я працював аналітиком у цьому клубі. Там я багато дізнався про футбол і ми протистояли топ-клубам, таким як Манчестер Сіті, Аталанта тощо. Для мене це особливе почуття – змагатись у Європі, чудове почуття», - заявив Старинський.

  • Олег Старинський з липня 2019 року по листопад 2020 року працював відеоаналітиком у Шахтарі U-19. 
  • З донецького клубу українець отримав запрошення очолити Пномпень Краун, з яким за три роки виграв шість трофеїв – два чемпіонства, Кубок ліги та Суперкубок Камбоджі.