Кочергін допоміг Ракуву вдало зіграти в єврокубках: команда українця продовжує боротьбу в кваліфікації Ліги чемпіонів

Переглядів 1928
Владислав Кочергін. Фото: Google
27-річний український півзахисник Ракува Владислав Кочергін взяв участь у поєдинку другого кваліфайн-раунду найпрестижнішого єврокубку проти Карабаха.

Другого серпня в рамках матчу-відповіді другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів Карабах зустрічався з Ракувом українця Владислава Кочергіна. Перший поєдинок завершився перемогою польської команди з рахунком 3:2.

У другій зустрічі перший тайм завершився нульовою нічиєю. На початку другої половини матчу команди обмінялися голами – на точний удар Редона Джиджи поляки відповіли забитим м'ячем у виконанні Франа Тудора.

Український півзахисник Ракува Владислав Кочергін вийшов на поле на 61 хвилині замість Бартоша Новака, який, у свою чергу, увійшов у гру на 31 хвилині, замінивши Джона Єбоа.

Українець допоміг втримати польській команді нічийний результат 1:1. У підсумку в третій кваліфайн-раунд Ліги чемпіонів вийшов Ракув.

• Команда з Ченстохови стартувала у новому сезоні чемпіонату Польщі з перемоги над Ягеллонією (3:0).
  • П’ятого серпня колектив Кочергіна зустрінеться з Вартою.