Лідер Челсі отримав червону картку в матчі з Реалом: з цим футболістом у Мудрика склалися дружні відносини

Переглядів 1185
Бен Чілвелл. Фото: Google
Захисник лондонського Челсі Бен Чілвелл в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів проти мадридського Реала отримав червону картку в другому таймі.

Сьогодні, 12 квітня, в першому поєдинку 1/4 фіналу Ліги чемпіонів мадридський Реал на «Сантьяго Бернабеу» зустрічається з лондонським Челсі.

Цікаво, що за обидві команди грають українські футболісти. Ще більш цікаво те, що вони, а саме воротар Реала Андрій Лунін та вінгер Челсі Михайло Мудрик народилися в одному місті – Краснограді, що знаходиться в Харківській області.

Головний тренер Реала Карло Анчелотті Луніна залишив у запасі, поставивши в старт бельгійського воротаря Тібо Куртуа. Наставник Челсі Френк Лемпард також не поставив у стартовий склад Мудрика.

Перший тайм цієї зустрічі виграли «галактікос», завдяки голу Каріма Бензема на 21 хвилині. У другій половині поєдинку захисник Челсі Бен Чілвелл отримав червону картку за фол, залишивши «аристократів» у меншості. Реал скористався кількісною перевагою – на 74 хвилині Марко Асенсіо подвоїв перевагу «вершкових». Мадридці виграють з рахунком 2:0.

Стосовно Чілвелла, у якого склалися дружні стосунки з українцем Михайлом Мудриком, додамо, що він продовжив контракт з Челсі до 2027 року.