Лунін пропустив від капітана Лейпцига: Реал не без проблем вийшов у чвертьфінал Ліги чемпіонів

Переглядів 782
Андрій Лунін та Орельєн Чуамені. Фото: Getty Images
У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів зустрічалися Реал Мадрид та Лейпциг. Команда українського воротаря Андрія Луніна зіграла внічию (1:1), вийшовши до чвертьфіналу.

У середу, 6 березня, мадридський Реал зіграв матч-відповідь з Лейпцигом в рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Ворота «вершкових» у цій зустрічі з перших хвилин захищав українець Андрій Лунін.

Перший тайм пройшов без забитих голів. Реал більше володів м'ячем, а Лейпциг створював гостріші моменти.

Рахунок у матчі було відкрито лише на 65-й хвилині гри, коли Джуд Беллінгем асистував на Вінісіуса Жуніора, що забив свій третій гол у цьому розіграші Ліги чемпіонів.

Відео голів матчу Реал – Лейпциг

Вже за три хвилини капітан Лейпцига Віллі Орбан зрівняв рахунок, відправивши м'яч ударом головою у сітку воріт Луніна.

Сам українець в цьому матчі здійснив три сейви після чотирьох ударів у площину його воріт.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Давіде Масси зафіксував нічию у грі між іспанським та німецьким клубом.

Ліга чемпіонів, 1/8 фіналу, матч-відповідь

Реал – Лейпциг – 1:1 (за сумою двох матчів 2:1)

Голи: Вінісіус, 65 – Орбан, 68

У паралельному матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Манчестер Сіті переміг Копенгаген (3:1). Загальний рахунок протистояння – 6:2 на користь підопічних Пепа Гвардіоли.

• Лунін у цьому сезоні взяв участь у 21 матчі мадридців: 17 пропущених голів, дев'ять ігор «на нуль».
  • Свій наступний матч Реал проведе 10 березня проти Сельти в рамках чемпіонату Іспанії. Початок гри о 19:30 за Києвом.
  • Водночас Лейпциг вже 9 березня в рамках Бундесліги прийматиме Дармштадт. Гра розпочнеться о 16:30 за Києвом.