Партизан провів перший офіційний матч сезону: як зіграв суперник Динамо перед зустріччю з киянами у відборі ЛЧ

Переглядів 2886
5 голосів
Футболісти Партизану. Фото: ФК Партизан
Партизан стартував у чемпіонаті Сербії з матчу проти Напредаку. В останній грі перед протистоянням з Динамо белградська команда вирвала перемогу.

У п'ятницю 19 липня Партизан на виїзді зіграв матч першого туру чемпіонату Сербії проти Напредаку. Поєдинок закінчився перемогою гостей з рахунком 1:0.

Ця зустріч стала для белградців останньою перед тим, як вони зіграють з київським Динамо у другому раунді кваліфікації до Ліги чемпіонів.

Матч не вийшов небагатим на події, однак у другому таймі гравець господарів Мілош Тошескі отримав червону картку, після чого шанси Партизана на перемогу покращилися.

І підтвердили вони це аж на 93-й хвилині, коли Сальданья приніс їм три залікові пункти своїм голом.

Чемпіонат Сербії. Перший тур.

Напредак – Партизан – 0:1

Гол: Сальданья (90+3')

Вилучення: Тошескі (67')

• Після цього матчу Партизан має три очки та посідає друге місце в турнірній таблиці чемпіонату.
  • Перший поєдинок з Динамо белградці зіграють у вівторок 23 липня, він пройде у Польщі.
  • Далі на команду Александара Станоєвича очікує зустріч з Єдінством 27-го числа і домашній матч-відповідь з киянами 31 липня.