Привезений пенальті, голи, дуже гострий кутовий: Динамо і Зальцбург зіграли перший матч відбору Ліги чемпіонів

Переглядів 2010
5 голосів
Футболісти Динамо і Зальцбургу. Фото: РБ Зальцбург
Динамо провело номінально домашній матч проти Зальцбургу в рамках відбору до Ліги чемпіонів. Перед командою Олександра Шовковського стоїть непросте завдання на гру-відповідь.

У середу 21 серпня Динамо у Любліні зіграло проти Зальцбургу в першому матчі плей-оф раунду кваліфікації до Ліги чемпіонів. Поєдинок закінчився поразкою киян з рахунком 0:2.

Кияни активно провели перший тайм і створили кілька вигідних моментів, однак не зуміли їх реалізувати.

Натомість одна з небагатьох нагод австрійської команди після помилки Дениса Попова закінчилася голом Нене.

🔥Відео голу Нене дивіться в нашому телеграм-каналі🔥

На початку другого тайму Олександр Караваєв сфолив у своєму штрафному майданчику і привіз пенальті у ворота Георгія Бущана. Цим моментом скористався Маурітіс Кьєргаард.

🔥Відео голу Кьєргаарда дивіться в нашому телеграм-каналі🔥

Після цього Динамо мало кілька дуже гарних моментів і було близьким до того, щоб відіграти бодай один м'яч, однак не зуміло реалізувати жодну з нагод.

Не допоміг навіть Олександр Піхальонок і Денис Попов. Перший подавав з кутового, другий завдав удару, після якого м'яч влучив у дальню стійку.

🔥Відео моменту з кутовим дивіться в нашому телеграм-каналі🔥

Команда Олександра Шовковського до кінця намагалася повернутися до протистояння, однак футбольна фортуна цього разу була не на боці киян.

Ліга чемпіонів. Плей-оф кваліфікації. Перший матч.

Динамо – Зальцбург – 0:2

Голи: Нене (29'), Кьєргаард (пенальті – 50')

• Матч-відповідь між цими командами пройде 27 серпня у Австрії, а переможець потрапить до основного етапу Ліги чемпіонів.
  • Команда, що програє, виступатиме в основному етапі Ліги Європи.
  • В чемпіонаті України Динамо наразі посідає третє місце, маючи шість очок та матч в запасі.