Приклад для дорослої команди: Шахтар U-19 здобув перемогу над Лейпцигом в Юнацькій лізі УЄФА

Переглядів 809
Шахтар U-19. Фото: ФК Шахтар
Молодіжна команда Шахтаря з перемоги розпочала виступи в Юнацькій лізі УЄФА. Підопічні Оскара Ратулутри здобули перемогу над однодлітками з Лейпцигу.

Українська команда відзначилася голами в кожному з таймів. На 16-й хвилині захисник помаранчево-чорних Андрій Булеза відкрив рахунок у матчі, а по перерві Кирило Сігєєв збільшив перевагу «гірників» до двох голів. встановивши підсумковий рахунок цієї зустрічі.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений FC Shakhtar Donetsk (@fcshakhtar)

У паралельному матчі суперників по квартету F молодіжка Реалу розтрощила однолітків з Селтіка з рахунко 6:0. Після першого туру Реал U-19 та Шахтар U-19 відірвалился від опонентів на три очки. В наступному турі Шахтар зустрінеться з Селтіком (14 вересня).

Нагадаємо, минулого сезону колектив Оскара Ратулутри також грав на груповій стадії турніру. У квартеті з Реалом, Інтером та Шерифом гірники набрали 9 балів, але посіли лише третє місце та не зуміли пробитися до плей-офф.