Пушич зробив все для свого звільнення? Матч Шахтаря з Аталантою у Лізі чемпіонів завершився катастрофою

Переглядів 152
Богдан Чернишевський Богдан Чернишевський
Георгій Судаков у матчі з Аталантою. Фото: NurPhoto via Getty Images
Донецький Шахтар розгромно поступився італійській Аталанті у другому турі Ліги чемпіонів, не зумівши забити голів у ворота суперника. Команда Маріо Пушича програла з рахунком 0:3.

Шахтар програв Аталанті у другому турі Ліги чемпіонів. Зустріч на «Фельтінс-Арені» завершилася з рахунком 0:3.

Нулі на табло протрималися до 21-ї хвилини – Джимсіті заштовхав м'яч у сітку в результаті подачі в штрафну «гірників» після розіграшу стандарту. Перед самою перервою Лукман замкнув простріл, подвоївши перевагу гостей. Третій м'яч відбувся вже в другому таймі – ударом головою ціль вразив Белланова.

Шахтар за весь матч не наніс ні одного удару в ствір воріт суперника. У Аталанти таких було п'ять.