Ракув Кочергіна виграв у Карабаха в матчі кваліфікації Ліги чемпіонів: переможний гол забив німець, який замінив українця

Переглядів 605
Фанати Ракува. Фото: Google
Польський Ракув здобув яскраву перемогу в поєдинку кваліфікаційного раунду найпрестижнішого єврокубку. Команда з Ченстохови виграла матч з рахунком 3:2.

26 липня в рамках першого матчу другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів польський Ракув українського півзахисника Владислава Кочергіна зустрічався з азербайджанським Карабахом. Українець вийшов на цю зустріч в основному складі.

Перший тайм завершився нульовою нічиєю. А ось у другій половині матчу розпочалося найцікавіше. Спочатку поляки вийшли вперед після автоголу Джафаркулієва. На 71 хвилині Ракув подвохв перевагу після голу Пясецького. Але на 73 та 75 хвилинах Карабаху вдалося відіграти два пропущені голи завдяки дублю албанця Джиджи.

На 81 хвилині замість Кочергіна на поле вийшов німець Сонні Кіттель. І саме цей футболіст став головним героєм зустрічі. На 90+1 хвилині німецький гравець відзначився переможним голом!

Ракув виграв перший поєдинок із рахунком 3:2.

• Матч-відповідь відбудеться другого серпня. Початок зустрічі о 19:00.
  • Ракув стартував у новому сезоні польської Екстракляси з перемоги. Команда з Ченстохови впевнено перемогла Ягеллонію з рахунком 3:0.