Шевченко разом з Мальдіні дивиться матч Мілана в Лізі чемпіонів: «россонері» приймають Наполі

Переглядів 1085
Шевченко та Мальдіні. Фото: Мілан
Дві легенди Мілана Андрій Шевченко та Паоло Мальдіні разом на Сан-Сіро дивляться перший поєдинок 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між россонері та Наполі.

Сьогодні, 12 квітня, в рамках першого матчу чвертьфіналу Ліги чемпіонів Мілан на «Сан Сіро» приймає Наполі.

Перший тайм виграли «россонері», завдяки голу Ісмаеля Беннасера на 40 хвилині зустрічі.

Камери зафіксували на цьому поєдинку легенду Мілана Андрія Шевченка, який дивиться поєдинок у компанії іншого легендарного футболіста збірної Італії та «россонері» Паоло Мальдіні.

Зазначимо, що в іншому поєдинку чвертьфіналу Ліги чемпіонів Реал Андрія Луніна на своєму полі приймає Челсі Михайла Мудрика. В цій зустрічі перший тайм з рахунком 1:0 виграли мадридці, завдяки голу Каріма Бензема.

Андрій Шевченко під час кар’єри гравця захищав кольори київського Динамо, італійського Мілану та лондонського Челсі. Зі збірною України Шева на мундіалі-2006 дійшов до чвертьфіналу. Також у якості головного тренера національної команди України Шевченко дійшов до чвертьфіналу чемпіонату Європи 2020 року. У сезоні 2021/2022 український спеціаліст працював головним тренером італійської команди Дженоа. На даний момент Шевченко займається волонтерською діяльністю, допомагаючи Україні та українцям.