В Динамо зробили заяву про перемогу ПСЖ над Баварією: кияни пожартували про рахунок матчу півфіналу ЛЧ

Переглядів 144
Аватар Богдан Чернишевський Богдан Чернишевський
1 голос
В Динамо зробили заяву про перемогу ПСЖ над Баварією: кияни пожартували про рахунок матчу півфіналу ЛЧ
Майкл Олісе. Фото: Getty Images
Пресслужба київського Динамо прокоментувала результат першого півфінального матчу Ліги чемпіонів між французьким ПСЖ і німецькою Баварією (5:4).

Пресслужба Динамо в офіційному акаунті киян у Threads відреагувала на результат першого поєдинку півфіналу Ліги чемпіонів між французьким ПСЖ захисника збірної України Іллі Забарного та німецькою Баварією (5:4).

ПСЖ і Баварія провели найрезультативнішу зустріч в історії півфіналів Ліги чемпіонів (дев'ять голів). У свою чергу, 26 квітня Динамо перемогло криворізький Кривбас з рахунком 6:5, встановивши рекорд результативності для поєдинків української Прем'єр-ліги (11 м'ячів).

Пресслужба киян, коментуючи дану подію, зробила жартівливе відсилання до власної гри проти підопічних нідерландського головного тренера Патріка ван Леувена. 

«9 – це не 11, але є нюанс 😁».

  • Матч-відповідь між Баварією і ПСЖ відбудеться 6 травня о 22:00 за київським часом.
  • Поєдинок команд пройде на домашньому полі німецького колективу.
Реклама
150000 грн за депозит
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри