В збірній України велика проблема перед матчами Ліги націй: лідер команди Реброва травмувався у Лізі чемпіонів

Переглядів 63
Олександр Калінін Олександр Калінін
Віктор Циганков, фото: Getty Images
Вінгер каталонської Жирони Віктор Циганков травмувався у матчі другого туру загального етапу Ліги чемпіонів проти Феєнорда. Гравець пішов з поля у першому таймі.

Півзахисник Жирони Віктор Циганков травмувався у матчі другого туру загального етапу Ліги чемпіонів проти нідерландського Феєнорда (2:3). Українець вийшов у старті на домашню гру, але вже на 29-й хвилині його замінили на Арно Данжуму через пошкодження.

Відео епізоду з Циганковим

• В нинішньому сезоні на рахунку Циганкова вісім матчів за каталонський клуб в усіх турнірах, в яких він забив гол і віддав результативну передачу.
  • Вінгер отримав виклик на жовтневі поєдинки збірної України у групі В1 Ліги націй проти Грузії (11 жовтня) і Чехії (14 жовтня).
  • Замість нього може бути викликаний капітан Андрій Ярмоленко, який потрапив у резервний список.