Вдалого матчу Куртуа могло не бути: Циганик без вагань назвав головного антигероя фіналу ЛЧ Боруссія Д – Реал

Переглядів 5146
Карім Адеємі, Тібо Куртуа та Дані Карвахаль. Фото: АР
Журналіст та коментатор Ігор Циганик висловився стосовно фінального поєдинку Ліги чемпіонів між мадридським Реалом та дортмундською Боруссією, назвавши антигероя гри.

У суботу, 1 червня, Реал Мадрид переміг Боруссію Дортмунд (2:0) у фіналі Ліги чемпіонів 2023/24. Перемогу «вершковим» після нервового першого тайму принесли голи Дані Карвахаля та Вінісіуса Жуніора.

Журналіст Ігор Циганик вважає, що успішного матчу Тібо Куртуа, який неодноразово рятував Реал, могло і не бути. Головним винуватцем невдачі дортмундського клубу коментатор назвав вінгера Боруссії Каріма Адеємі.

«Адеємі, я вважаю, головний антигерой. Ну, тому що не можна в фіналах не забивати такі моменти, це неправильно. Тобі ніхто не дасть створювати 10 таких моментів, у тебе буде один такий епізод і його треба забивати, і другий треба забивати, обов'язково.

І ось тоді можна розраховувати на фінал, на перемогу. Реал був у нокдауні в першому таймі, так само як Ф'юрі з Усиком», – сказав журналіст на ютуб-каналі «Ігор Циганик».

Відео змарнованого моменту Адеємі:

• Мадридський клуб, перемігши Боруссію, завоював свій 15 кубок Ліги чемпіонів.
  • Нагадаємо також, що Реал у сезоні 2023/24 став переможцем чемпіонату та Суперкубка Іспанії.