Відео сенсаційної перемоги Шахтаря над Барселоною: «гірники» обіграли каталонців вперше за 15 років

Переглядів 4790
4 голоси
Гравці Шахтаря святкують гол. Фото: Getty Images
В рамках четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів Шахтар приймав Барселону. Команда Маріно Пушича святкувала перемогу над підопічними Хаві.

У вівторок, 7 листопада, Шахтар приймав Барселону в рамках четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Рахунок в матчі на 40-й хвилині неочікувано відкрив нападник донеччан Данило Сікан.

Гольову атаку розпочав Георгій Судаков, який виконав чудову розрізну передачу на Гіоргі Гочолейшвілі. Після чого грузинський оборонець подав у штрафний майданчик Барселони, де точного удару головою завдав Данило Сікан, спіймавши Марка-Андре тер Штеґена на протиході.

Відео голу Сікана в матчі Шахтар – Барселона

У другому таймі Барселона набагато більше володіла м'ячем та ініціативою, але відповісти на гол донеччан так і не змогла. Щобільше, на 87-й хвилині Невертон забив другий гол Шахтаря, але його було скасовано через офсайд.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Ірфана Пельто зафіксував сенсаційну перемогу української команди на «Фолькспаркштадіон» у Гамбурзі.

Ліга чемпіонів. Четвертий тур

Шахтар – Барселона – 1:0 (1:0)

Голи: Сікан, 40.

• Нагадаємо, що в першій зустрічі між цими командами була зафіксована перемога команди Хаві над підопічними Маріно Пушича (2:1).
  • Востаннє Шахтар обігрував Барселону (3:2) 9 грудня 2008 року у шостому турі групового етапу Ліги чемпіонів.
  • Шахтар після цієї перемоги має шість очок, що дозволило впритул наблизитися до Порту.
  • У наступному турі Ліги чемпіонів донеччани зустрічатимуться з Антверпеном (28.11).
  • В іншому матчі групи Н Порту прийматиме Антверпен. Початок зустрічі – 22:00 за київським часом.