Яскраві сейви Луніна та фантастичний гол від Діаса: Реал переміг Лейпциг у першому матчі 1/8 Ліги чемпіонів

Переглядів 1569
4 голоси
РБ Лейпциг - Реал Мадрид. Фото: Google
У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів німецький Лейпциг приймав іспанський Реал, за який виступає український голкіпер Андрій Лунін. Поєдинок закінчився перемогою гостей із рахунком 1:0.

Український воротар Андрій Лунін вийшов у стартовому складі команди Анчелотті на перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти Лейпцига.

Стартові хвилини для голкіпера вершкових почалися із небезпеки, адже вже на другій хвилині німецький клуб повів у рахунку, але через офсайд його скасували.

Незабаром виник і другий момент, у якому Лунін зумів себе проявити, парирувавши удар з близької відстані.

▶️Переглянути напружені моменти біля воріт Андрія Луніна та гол Браїма Діаса можна у телеграм-каналі FanDay

На старті другої половини Реал вийшов вперед. Браїм Діас прорвався крізь захист і потужно пробив з лінії карного майданчика, влучивши в ліву дев'ятку.

Андрій Лунін протягом усього матчу показував надійну гру і було важко дорікнути українському кіперу в помилках. Вершкові могли збільшити свою перевагу в середині другого тайму, але Вінісіус поцілив у стійку.

На 81-й хвилині Лейпциг міг зрівнювати рахунок. Шешко увірвався в штрафний майданчик, відгукнувся на пас і сильно пробив у напрямку правої стійки. Андрій Лунін зіграв пильно, виконавши гарний сейв.

Ліга чемпіонів, 1/8

РБ Лейпциг - Реал Мадрид - 0:1

Голи: Діас, 48

• Андрій Лунін в цьогорічній кампанії відіграв за мадридців у 17-ти матчах в усіх офіційних турнірах: 13 пропущених голів, вісім поєдинків «на нуль».
  • Матч-відповідь 1/8 фіналу ЛЧ між Лейпцигом та Реалом відбудеться 6 березня в столиці Іспанії о 22:00 за київським часом.
  • Наступний поєдинок вершкові проведуть 18 лютого проти Райо Вальєкано. Гра розпочнеться о 15:00.