«Завдання просте»: Артета висловився після сенсаційного фіаско Арсеналу у Лізі чемпіонів від Порту

Переглядів 351
Мікель Артета. Фото: Google
Головний тренер лондонського Арсенала Мікель Артета прокоментував підсумок першого поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти Порту, у якому його підопічні програли «драконам» в компенсований час (0:1).

Мікель Артета після першого поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти Порту(0:1) був не багатослівним. Іспанський фахівець не став робити проблему через фіаско, але дав зрозуміти, що діями своїх підопічних він не задоволений.

«Я дуже розчарований тим, як ми віддали гру. Ми домінували протягом матчу, але нам не вистачало цілеспрямованості. Особливо у першому таймі.

Якщо ви хочете вийти до чвертьфіналу – вам потрібно перемогти свого суперника. Завдання просте. Воно і стане нашою метою для всіх нас та наших вболівальників», – цитує Артету пресслужба Арсенала.

Нагадаємо, що український захисник «канонірів» Олександр Зінченко гру проти Порту пропускав. Наш співвітчизник продовжує відновлюватися після рецидиву травми литкового м'яза.

• Матч-відповідь між Арсеналом та Порту буде зіграно 12 березня. Початок гри у Лондоні о 22:00.
  • Олександр Зінченко в поточному сезоні зіграв за Арсенал 27 матчів в усіх офіційних турнірах: один гол, дві результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює 26-річного українця в 42 мільйони євро.