Бенфіка з Трубіним пропустили, але «помстилися» за Шахтар: результати всіх матчів 1/4 фіналу Ліги Європи

Переглядів 8201
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
6 голосів
Анатолій Трубін. Фото: Getty Images
У першому поєдинку 1/4 фіналу Ліги Європи лісабонська Бенфіка зустрічалась з французьким Марселем. Команда українського воротаря Анатолія Трубіна святкувала перемогу.

У четвер, 11 квітня, лісабонська Бенфіка приймала Марсель у першому матчі 1/4 фіналу Ліги Європи. Нагадаємо, що французький колектив на стадії стикових матчів пройшов донецький Шахтар (2:2, 3:1).

Український воротар португальського клубу Анатолій Трубін вийшов у стартовому складі команди та провів на полі всі 90 хвилин. Під час матчу не здійснив жодного сейву, 25 разів доторкнувшись м'яча.

На 16-й хвилині гри своїм ударом рахунок у матчі відкрив Рафа Сілва, який з близької відстані переграв голкіпера Пау Лопеса.

Другий гол у поєдинку забив зірковий аргентинський вінгер Бенфіки Анхель Ді Марія після передачі ексхавбека донецького Шахтаря Давіда Нереса.

Відео всіх голів матчу Бенфіка – Марсель доступні в нашому Telegram-каналі

Відповісти Марсель зумів вже після години ігрового часу – взяттям воріт Трубіна відзначився П'єр-Емерік Обамеянг.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Майкла Олівера зафіксував перемогу команди українського воротаря

Ліга Європи. 1/4 фіналу. Перший матч

Бенфіка – Марсель – 2:1 (1:0)

Голи: Рафа Сілва, 16, Ді Марія, 52 – Обамеянг, 67

• Матч-відповідь у Франції відбудеться 18 квітня. Початок гри о 22:00 за Києвом.
  • Трубін в нинішньому сезоні провів 43 матчі в усіх турнірах: 42 пропущених голи та 16 «сухих» зустрічей.

До вашої уваги всі результати перших матчів чвертьфіналу Ліги Європи 2023/24.