Чотири матчі без перемог: у суперника Шахтаря в Лізі Європи проблеми – команда Гаттузо програла Ліону

Переглядів 731
Ліон - Марсель. Фото: Google
Поки донецький Шахтар на турецьких зборах готується до відновлення сезону, їх опонент в Лізі Європи французький Марсель щотижня грає офіційні матчі, але схоже в команди Гаттузо з'явилися проблеми.

Марсель, суперник Шахтаря у 1/16 фіналу Ліги Європи, зазнав прикрої поразки від Ліона, який йде у підвалинах турнірної таблиці, з рахунком 0:1 у 20-му турі чемпіонату Франції.

Єдиний гол у цій грі забитив нападник Ляказетт на 37-й хвилині, коли він точно відправив м'яч у ворота зблизька. Марсель продовжує свою невдалу серію – команда не перемагає вже чотири матчі поспіль. Крім того, нещодавно клуб припинив боротьбу за Кубок Франції.

• Вже 15 лютого Шахтар у Німеччині прийме Марсель у першому поєдинку стикових матчів за вихід до 1/8 фіналу Ліги Європи.
  • Команда Гаттузо після 20 турів Ліги 1 з 29 балами посідає восьму сходинку в місцевому чемпіонаті.
  • На зимову перерву донеччани пішли маючи 31 бал. «Гірники» займають четверту позицію в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги.