Динамо стало другим найгіршим клубом Ліги Європи: як завершився матч команди Шовковського з Хоффенхаймом

Переглядів 154
Богдан Чернишевський Богдан Чернишевський
Хоффенхайм – Динамо. Фото: AFP via Getty Images
Київське Динамо програло німецькому Хоффенхайму в матчі другого туру Ліги Європи. Зустріч на домашньому полі німців завершилася перемогою господарів з рахунком 2:0.

Динамо поступилося Хоффенхайму (0:2) у матчі другого туру Ліги Європи.

Динамівці пропустили перший гол на 22-й хвилині зустрічі – чеський форвард Адам Гложек в дотик замкнув простріл партнера з кута штрафного після швидкої атаки. На 60-й хвилині він же і подвоїв перевагу німецького колективу в результаті комбінації біля воріт киян, вразивши кут з-за меж штрафного майданчика.

Український клуб зазнав другої поразки в поточній кампанії Лізі Європи без забитих голів у ворота суперників. Тепер команда Олександра Шовковського займає передостаннє 35-е місце в загальній таблиці турніру з 36 команд.