Динамо втратило шанси на євровесну: кияни зіграли в нічию з кіпрським АЕКом

Переглядів 2497
АЕК Ларнака - Динамо Київ. Фото: УЄФА
У матчі п’ятого туру групового етапу Ліги Європи київське Динамо вирішувало свою подальшу долю у єврокубках. Підопічні Луческу зіграли в нічию з АЕК Ларнакою (3:3) і таким чином вилетіли з єврокубків. Це перші пункти, які Динамо змогло набрати на груповому етапі.

Динамівці поїхали на Кіпр з метою набрати перші очки та суттєво збільшити шанси на вихід у плей-офф Ліги Конференцій. Для потрапляння у новий турнір, киянам потрібно було лише перемагати, а кіпрський АЕК влаштовувала і нічия.

В першому таймі господарі поля перегравали киян. Ця перевага переросла у забитий м’яч. На 26-й хвилині півзахисник Ларнаки Фарай надіслав блискучу подачу в штрафний майданчик, яку замкнув Омрі Альтман вражаючим ударом через себе. Такому виконанню можна лише поаплодувати. Таким чином рахунок став 1:0

Такий результат взагалі не влаштовував столичний клуб з України. Підопічні Луческу змогли ще в першому таймі зрівняти рахунок. На 46-й хвилині півзахисник Динамо Віталій Буяльський відпасував на партнера по команді. Форвард киян Владислав Ванат підхопив м’яч у штрафному майданчику та швидко вгатив його у нижній лівий кут воріт! Голкіпер був безпорадним.

Перші 45 хвилин закінчилися нічиєю.

Другий тайм обіцяв бути цікавим. Вже на стартових хвилинах другої половини гри, «біло-сині» пропустили м’яч. Енглезу виконав вдалу навісну передачу в штрафний майданчик. Форвард Ларнаки Рафа Лопес вистрибнув високо, головою спрямувавши м’яч у правий нижній кут воріт повз голкіпера. Він змінив рахунок на 2:1.

Динамо не влаштовував цей результат. Підопічні Луческу були заряджені на боротьбу, тому отримували жовті картки. Варто відзначити, що за статистикою ударів "біло-сині" суттєво поступалися господарям поля.

АЕК Ларнака знову забив. На 72-й хвилині гри кіпрський клуб зробив рахунок 3:1. Альтман першим дістався до м'яча в штрафному майданчику та переграв голкіпера ударом у правий нижній кут воріт.

Але Динамо продовжувало тиснути на ворота кіпріотів і скоротило відставання. Після того як передачу, яку виконав Тимчик не зміг перехопити голкіпер, Гармаш не мав права схибити та з близької відстані головою відправив м'яч під поперечину. Рахунок став 3:2.

Кияни не зупинилися і забили гол, який встановив парітет на табло. На 92-й хвилині Гармаш зіграв на добиванні в штрафному майданчику, відправивши м'яч у сітку низом по центру воріт. Рахунок став 3:3.

Фінальний свисток зафіксував нічию та виліт підопічних Луческу з єврокубків.

Таким чином після п'яти турів групового етапу Ліги Європи Динамо посідає останнє місце, набравши одне очко. Останній матч в своїй групі кияни зіграють проти Фенербахче.