Динамо знову програло в Лізі Європи: у киян залишаються шанси на євровесну

Переглядів 1375
Динамо - Ренн. Фото: Динамо Київ
Київське Динамо знову зазнало поразки у рамках групового раунду Ліги Європи. Кияни поступилися Ренну, який переміг завдяки голу Ву на початку другого тайму.

13-го жовтня у рамках четвертого туру групового раунду Ліги Європи київське Динамо у Кракові приймало французький Ренн.

Перший тайм цього поєдинку завершився нульовою нічиєю. Декілька гарних моментів для взяття воріт мали гості. Зокрема, небезпечно пробивали Буріжо та Мелінг. Але ворота молодого Нещерета французам не вдалося вразити. Також вдало зіграв у рамці досвідчений голкіпер Ренна Манданда, який реагував на м'яч після ударів Гармаша, Циганкова та Тимчика.

У дебюті другого тайму французи вийшли вперед. Активний Буріжо подав кутовий, після якого Ву зіграв на випередження та забив м'яч у ворота динамівців. Кияни намагалися відразу зрівняти рахунок, але два корнери не принесли результату Динамо. Потім Ренн міг збільшити перевагу. Гарний момент знову після кутового мав Теате, але не забив. Окрім цього епізоду, Ренн ще мав шанси на гол.

Але більше забитих м'ячів не було. У підсумку Динамо програло Ренну з рахунком 0:1.

Ліга Європи. Група В. Четвертий тур

Стадіон «Краковія» (Краків, Польща)

Динамо – Ренн – 0:1 (0:0)

Гол: Ву, 48.

Рефері: Сердар Гезюбююк (Нідерланди)

Після цього матчу у динамівців нуль очок і вони йдуть на четвертому місці в группі В. Ренн з десятьма балами вже вийшов до плей-офф Ліги Європи. Стільки ж очок у Фенербахче, який виграв у АЕКа з Ларнаки (2:1). Турки також вийшли до плей-офф ЛЄ. Кіпріоти мають три бали в активі і саме з ними динамівці будуть битися за потрапляння в Лігу конференцій, до якої можна вийти з третього місця. У п'ятому та шостому турах кияни зіграють з АЕКом на виїзді та з Фенербахче на своєму полі.