Довбик забив перший гол за Рому у єврокубках: як завершилися матчі римлян і Олімпіакоса Яремчука у Лізі Європі

Переглядів 69
Богдан Чернишевський Богдан Чернишевський
Артем Довбик. Фото: Getty Images
26 вересня свої матчі в Лізі Європи провели Рома Артема Довбика та Олімпіакос Романа Яремчука. Італійський клуб втратив перемогу над іспанським Атлетіком Більбао (1:1), греки програли французькому Ліону – 0:2.

Рома Артема Довбика та Олімпіакос Романа Яремчука не зуміли перемогти у стартових матчах загального етапу Ліги Європи. Римляни втратили перемогу з Атлетіком Більбао (1:1), а пірейці поступилися Ліону – 0:2.

Рома – Атлетік Більбао – 1:1

Довбик вивів вперед «вовків» на 32-й хвилині, замкнувши подачу партнера, забивши єдиний гол своєї команди в матчі.

🔥Відео голу Довбика🔥

Він вийшов на поле в стартовому складі і провів на полі 80 хвилин, після чого його замінив узбек Ельдор Шомуродов. Невдовзі Атлетік зрівняв рахунок після голу Паредеса.

Які оцінки отримав Довбик

Портал WhoScored поставив форварду оцінку 7,0. SofaScore оцінив його гру в 7,2.

Ліон – Олімпіакос – 2:0

Яремчук також потрапив в стартові 11, але був замінений на Костуласа на 60-й хвилині за рахунку 0:0. Після його відходу з поля червоно-білі пропустили два м'ячі, відзначилися Шеркі і Бенрахма.

Які оцінки отримав Яремчук

Він отримав оцінку 6,7 від WhoScored і 6,8 від SofaScore.

Ліга Європи, перший тур

Рома – Атлетік Більбао – 1:1 (1:0)

Гол: Довбик, 32 – Паредес, 85

Ліон – Олімпіакос – 2:0 (0:0)

Голи: Шеркі, 65, Бенрахма, 71

• Наступні матчі у другому за значимістю єврокубку Рома і Олімпіакос проведуть 3 жовтня.
  • Пірейці приймуть португальську Брагу в 19:45 за київським часом.
  • Римляни зіграють на виїзді проти шведського Ельфсборга в 22:00 по Києву.