Егіналду повторив досягнення Андріану, попереду Селезньов та Циганков: найпізніші голи наших клубів у ЛЄ

Переглядів 202
Егінальду. Фото: Шахтар
Героїчний гол Егіналду на третій компенсованій хвилині матчу з Марселем (2:2) став одним із найпізніших вирішальних м'ячів, забитих українськими командами в Лізі Європи (Кубку УЄФА).

Вчора, 15 лютого, донецький Шахтар двічі відігрався по ходу першого матчу протистояння із Марселем, який закінчився із рахунком 2:2.

Лише двічі в історії українські клуби забивали ще пізніше: Євген Селезньов за Дніпро та Віктор Циганков за Динамо.

19-річний бразилець повторив клубне досягнення 15-річної давності, встановлене Луїсом Адріану у чвертьфіналі Кубка УЄФА 2008/09 року. Цікаво, що суперником в тому матчі також був Марсель.