Фанати Ноттінгем Форест відреагували на відсутність Зінченка в заявці Ліги Європи: реакція вболівальників


Фанати англійського Ноттінгем Форест прокоментували невключення в заявку своєї улюбленої команди на основний етап Ліги Європи українського універсалу Олександра Зінченка.
Користувачі обурені таким рішенням тренерського штабу Ноттінгем Форест.
@foresteddie: «Особисто я здивований. Включили Морато, немає Куньї, немає Хатчінсона або Зінченка, тому що облажалися з відсутністю трьох доморощених гравців».
@tommiebrad48116: «Ні Зінченко, ні Хатчінсона».
@NoTweetsForTony: «Уявіть собі, що виключають Зінченка, але включають Домігеса, який, ймовірно, не гратиме до Різдва»
@ShalomJackie5: «Зінченко має бути розлючений, тепер у нас немає лівого захисника – навіщо вибирати Дома, якщо він буде травмований 6/8 ігор, і Морато, якщо він не буде грати?».
@thinkfootballuk: «Це викликає занепокоєння. Нуну залишив Хатчінсона помирати на пагорбі, а не грати Зінченка, коли він може грати лівого захисника та центрального півзахисника, тобто дозволити Дому не поспішати з відновленням форми – це божевілля.
Доводиться хвилюватися, що Нуну сам себе розвалить».
@mendozanffc: «Немає Зінченка, тому немає заміни для лівого захисника. Виставили Домінгеса, який вибув на кілька місяців. Не кажучи вже про те, що залишили поза складом рекордного новачка, який міг би замінити всіх трьох нападників».
@Stankowskiii: «Я думав, ми намагаємося продати Морато?! Як він випередив Зінченка? І чому ми маємо брати травмованого гравця замість нашого рекордного підписання? Що відбувається?».
@sporteventsrmh: «Нуну знає, що ці рішення розлютять вболівальників і власника клубу. Також важко уявити, що Зінченко і Хатчінсон будуть задоволені таким станом речей. Частково привабливість переходу в Форест полягала в можливості грати в єврокубках.
Нуну хоче піти, але саботувати команду – це точно не вихід».
- Зінченко нещодавно перейшов в Ноттінгем Форест з лондонського Арсеналу і ще не встиг дебютувати за нову команду.
- Угода була здійснена на правах оренди на рік. Контракт українця з «канонірами» закінчується влітку наступного року.
- 13 вересня о 14:30 за київським часом команда зіграє з Арсеналом в чемпіонаті. 28-річний Зінченко не зможе взяти участь у грі, так як орендовані гравці згідно Регламенту АПЛ не мають права виступати в матчах проти команд, яким належать їх контракти.