Фрідман закрив питання гучної цитати Коломойського Маркевичу: що насправді сказав власник Дніпра про фінал ЛЄ

Переглядів 5966
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
3 голоси
Фрідман закрив питання гучної цитати Коломойського Маркевичу: що насправді сказав власник Дніпра про фінал ЛЄ
Ігор Коломойський. Фото: Google
Комерційний директор Дніпра-1 В'ячеслав Фрідман згадав скандальні слова колишнього власника Дніпра Ігоря Коломойського про вихід команди у фінал Ліги Європи-2015.

У сезоні 2014/15 Дніпро під керівництвом Мирона Маркевича дійшов до фіналу Ліги Європи, де поступився Севільї з рахунком 2:3.

Тодішній власник клубу Ігор Коломойський щодо того досягнення робив неоднозначне висловлювання:

«Вас у цьому фіналі не повинно було бути».

Комерційний директор Дніпра-1 В'ячеслав Фрідман поділився своїм баченням на ті слова відомого бізнесмена. Коломойський мав на увазі помилку у матчі шостого туру групового етапу між Карабахом і Інтером (0:0), в якому суддя не зарахував чистий гол азербайджанського клубу.

Це рішення в купі з паралельною перемогою Дніпра над Сент-Етьєном (1:0) допомогло дніпрянам посісти друге місце і продовжити свій шлях у турнірі.

«Мені дуже не подобається фраза стосовно Коломойського у Варшаві, точніше реакція на неї. Це було не так, я особисто був очевидцем, стояв поряд, усе чув. Малося на увазі, що ви не повинні були б грати, якби не суддівська помилка у матчі Інтера та Карабаха.

Він не мав на увазі майстерність гравців, чи якісь інші особисті показники, а саме, що ми потрапили сюди завдяки випадку. Ми сто разів потім передивлялися той матч і там дійсно не було ніякого порушення, чистий гол був».

Спеціаліст зазначив, що навіть сперечався з відомим ведучим Олександром Денисовим щодо цього.

«Він це мав на увазі, а з цього роздули абсолютну некрасиву історію. Денисов це потім ще десь повторив, через що я з ним нещодавно вступив у словесну перепалку через невірну інтерпретацію контексту.

Може тоді Маркевичу здалося, що якось його труд недооцінили, але це так не було насправді. Абсолютно безглузда інтерпретація зі сторони журналістів та деяких присутніх». 

Фрідман розповів, що він сам думає про слова Коломойського та чи погоджується з ними.

«Так, помилка дійсно була, але він мав на увазі, що ви дійсно досягли неабиякого успіху, досягли такого результату, але не варто забувати, завдяки чому ви взагалі потрапили сюди початково.

Він мав на увазі, що вам посміхнулася удача при виході з групи. Я потім у нього ще перепитував, щоб переконатися на всяк випадок, що я дійсно правильно зрозумів сенс», – сказав функціонер для телеграм-каналу «Дніпрянин».

  • У червні 2018 року Дніпро офіційно позбавили професійного статусу.
  • У 2019 році клуб припинив існування
  • Коломойський володів ним з 1996 року.