«Немає остаточного розуміння, як гратиме ПАОК»: Костюк поділився очікуваннями від матчу Динамо в ЛЄ
Головний наставник Динамо Ігор Костюк заявив, що в ПАОКа змінився головний тренер, тому інформації про команду не багато, адже змінилася стратегія. Фахівець заявив, що біло-сині проаналізували товариські матчі греків.
«Авжеж, ми вивчали ПАОК. З приходом нового головного тренера в наявності не надто багато інформації, адже в команди змінилася стратегія. Ми розібрали заяви головного тренера, проаналізували товариські матчі, адже можна відслідкувати новий малюнок гри», — сказав Костюк для пресслужби Динамо.
За словами Костюка, важко спрогнозувати, як гратиме ПАОК, але Динамо готується до різних тактичних схем грецької команди. Також фахівець наголосив, що в команді розібрали гравців ПАОКа.
«Наразі немає остаточного розуміння, як гратиме ПАОК, але ми готуємося до різних тактичних схем із різними варіантами застосування гравців, розбираємо кожного футболіста індивідуально».
- Перший матч Динамо та ПАОК проведуть 23 липня в Любліні, а матч-відповідь відбудеться 30 липня в Салоніках. Обидві зустрічі розпочнуться о 20:00 за київським часом.
- Переможець пари Динамо – ПАОК вийде до третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи. Команда, яка програє, перейде до третього кваліфікаційного раунду Ліги конференцій.