Провів лише 30 хвилин на полі: відома оцінка Довбика після сенсаційної поразки Роми шведській команді в ЛЄ

Переглядів 107
Артем Довбик. Фото: ФК Рома
Форвард римської Роми Артем Довбик з’явився на полі в другому таймі в матчі проти Ельфсборга (0:1) в другому турі Лізі Європи. Відомо, яку оцінку отримав український нападник.

Вчора, 3 жовтня, відбувся матч другого туру Ліги Європи 2024/25, в якому зустрілися Ельфсборг та Рома. Гра проходила на домашньому стадіоні шведської команди у Буросі та завершилася їх перемогою з рахунком 1:0.

Український форвард Роми Артем Довбик розпочав зустріч на лаві запасних, з'явившись на полі на 65-й хвилині. З урахуванням доданого часу, він провів на полі близько 30 хвилин.

За підсумками гри портал WhoScored оцінив виступ Довбика на 6,2 бала. Найкращим гравцем матчу став центральний захисник Ельфсборга Густав Енрікссон, який отримав оцінку 7.8.

• Довбик вже зіграв сім матчів за Рому, відзначившись трьома голами та однією гольовою передачею.
  • Його контракт із клубом діє до 30 червня 2029 року, а Transfermarkt оцінює гравця у 35 мільйонів євро.
  • Римляни приймуть київське Динамо 24 жовтня о 19:45 за київським часом.