Шахтар розписав результативну мирову з Марселем: відомо, кого визнали найкращими гравцями матчу

Переглядів 1825
Шахтар радіє голу у ворота Марселя. Фото: Google
Донецький Шахтар зіграв унічию 2:2 із Марселем. Голами за донецьку команду відзначилися Микола Матвієнко та бразилець Егіналду. У підсумку Матвієнко отримав найкращий бал у складі донеччан.

15 лютого в німецькому Гамбурзі відбувся перший матч раунду плей-офф Ліги Європи між донецьким Шахтарем та французьким Марселем.

Перший тайм цього протистояння завершився нульовою нічиєю. У другій половині зустрічі провансальці вийшли вперед після того, як П’єр-Емерік Обамеянг відзначився голом. Але вже через чотири хвилини Микола Матвієнко повернув зустрічі паритет. Та на 90 хвилині Лліман Ндіайє своїм голом знову вивів гостей вперед. Коли здавалося, що Марсель переможе, донеччани проявили характер та знову зрівняли рахунок, завдяки голу бразильця Егіналду, якому асистував Олександр Зубков.

Більше забитих м’ячів не було, а тому на табло було зафіксовано нічию із рахунком 2:2.

Портал статистики WhoScored виставив оцінки гравцям матчу. Найкращим футболістом у складі Шахтаря було визнано Матвієнка (7,2). Оцінку 7,1 отримав Зубков. Найкращим гравцем зустрічі визнали форварда Марселя Обамеянга (7,5).