Шахтар виграв перший тайм у Ренна: відео голів Криськіва та Бондаренка

Переглядів 1034
Шахтар - Ренн. Фото: Шахтар
Донецький Шахтар переміг в першому таймі першого поєдинку 1/16 фіналу Ліги Європи з французьким Ренном. Українська команда виграла першу половину матчу завдяки голам Криськіва та Бондаренка.

16 лютого у Варшаві в рамках першого матчу 1/16 фіналу Ліги Європи донецький Шахтар грає з французьким Ренном.

Вже на 11 хвилині українська команда зуміла вийти вперед. У карний майданчик гостей добре забіг Богдан Михайліченко, який пробив по воротах французів, але м'яч відбив досвідчений Стів Манданда. Та першим на добиванні був форвард донеччан Дмитро Криськів, який своїм влучним ударом відкрив рахунок у цьому поєдинку.

А на 45+1 хвилині Артем Бондаренко реалізував пенальті, тим самим зробивши рахунок 2:0 на користь Шахтаря.

Таким чином, донецька команда виграла перший тайм з рахунком 2:0.

Відео голів Криськіва та Бондаренка можна подивитися в телеграм-каналі FanDay.

Зазначимо, що матч-відповідь Ренн - Шахтар відбудеться 23 лютого.

Додамо, що Шахтар разом з Динамо мають по 30 очок в своєму активі та ділять другу-третю позиції в турнірній таблиці УПЛ.

Друга частина сезону УПЛ для донеччан розпочнеться матчами з Минаєм (28.02), з харківським Металістом 1925 (05.03), з криворізьким Кривбасом (11.03) та з львівським Рухом (18.03).