Вилучення, камбек і серія пенальті: відомий тренер з України провів матч-трилер і продовжив шлях у Лізі Європи

Переглядів 1684
Юрій Гура. Фото: ФК Шериф
Шериф під керівництвом Юрія Гури зумів виправити помилки першого матчу та у яскравому поєдинку пройшов Зіре в першому раунді кваліфікації до Ліги Європи.

У четвер 18 липня Шериф зіграв матч-відповідь першого раунду кваліфікації до Ліги Європи проти Зіре. Минула зустріч закінчилася перемогою азербайджанців з рахунком 1:0, однак на цей раз гору взяв колектив з Молдови – 2:1, пен. 5:4.

Проте розпочався матч для підопічних Юрія Гури дуже невдало. Вже на 5-й хвилині Рафаель Утзиг відкрив рахунок та вивів господарів поля вперед.

Однак під кінець першого тайму півзахисник Зіре Саліфу Сумах отримав пряму червону картку, чим у таймі другому скористався Шериф.

Спочатку рахунок у матчі зрівняв Айюб Аллач, а ближе до завершення зустрічі рівновагу в протистоянні відновив Папа Ндіага Яде.

У додатковий час команди переможця не виявили, тож доля проходу в наступний раунд вирішалися в серії пенальті, де сильнішими виявилися підопічні Гури – 5:4.

Ліга Європи. Перший раунд кваліфікації. Матч-відповідь.

Зіре – Шериф – 1:2 (пен. 4:5)

Голи: Утзиг (5') – Аллач (54'), Яде (77')

Вилучення: Сумах (40')

В другому раунді відбору до ЛЄ Шериф зіграє проти шведського Ельфсборга. Матч пройдуть 25 липня та першого серпня.