«Могли забивати Спортингу більше»: Кочергін оцінив перформанс Ракува у ЛЄ

Переглядів 1564
Владислав Кочергін. Фото: Google
Український півзахисник Ракува Владислав Кочергін підбив підсумки матчу третього туру групового етапу Ліги Європи проти Спортинга (1:1).

Ракув та Спортинг обмінялися голами в поєдинку третього туру ЛЄ. Чемпіон Польщі зміг уникнути поразки, граючи з перших хвилин у більшості.

Кочрегін, який став автором гольової передачі у гольовій атаці Ракува, оцінив перформанс проти лісабонського гранда.

«До вилучення в суперника ми дуже добре виходили з-під пресингу суперника, але пропустили такий гол зі стандарту, після чого у Спортинга додалося сил, а ми трохи втратили наш ритм. Було важко реалізувати ті напрацювання  перед матчем. Можливо, це трохи надломило нашу команду.

В перерві тренерський штаб підказав нам, як правильно розкривати оборону суперника. Забили гол – могли забити більше, але це все ж перші наші очки у ЛЄ. Звісно, що трохи залишився осад, оскільки ми могли перемогти... Але Спортинг – команда з хорошими футболістами, тому задовольняємося нічиєю», – сказав Кочрегін для Football.ua.

27-річний Кочергін цього сезону провів у футболці Ракува 22 матчі, забив п'ять голів та віддав два асисти.