Молодь Шахтаря влаштувала перестрілку з Болоньєю: Цуканов оформив дубль

Переглядів 289
Шахтар та Болонья розписали результативну нічию в матчі першого туру Юнацької ліги УЄФА. Команда Олексія Бєліка йде по турніру шляхом Ліги чемпіонів.

Юнацькі команди Болоньї та Шахтаря з другої спроби таки дограли свій матч в Юнацькій лізі УЄФА. Вчора поєдинок призупинили на сьомій хвилині через сильну зливу в провінції Емілья-Романья.

Підопічні Олексія Бєліка святкували перемогу над однолітками з Італії із рахунком 4:3. В складі Шахтаря голи на рахунку Цуканова та Ломаги. Болонья залишилась у грі після реалізованого пенальті Ебоне.

По перерві юнаки Болоньї не лише зрівняли рахунок, але й вийшли вперед, але Шахтар витримав психологічний удар та наприкінці матчу зумів вирвати перемогу з рахунком 4:3.

Юнацька ліга УЄФА. Шлях Ліги чемпіонів. 1 тур.

Болонья U-19 – Шахтар U-19 3:4

Голи: Ебоне, 27 (з пенальті) – Цуканов, 9, 72, Ломага 37, Трифаненко, 90