Мудрик допоміг Челсі вийти до основної стадії Ліги конференцій: український вінгер заробив пенальті

Переглядів 524
Михайло Мудрик. Фото: Х-акаунт Челсі
Лондонський Челсі подолав фінальну кваліфікацію Ліги конференцій та пробився до групового етапу турніру, хоч і програв швейцарському Серветту у в матчі-відповіді (1:2).

На гру-відповідь проти Серветта Енцо Мареска випустив досить експериментальний склад, але навіть без Джексона, Палмера та Кукурельї його команда дуже гідно виглядала у першому таймі і не в останню чергу завдяки вдалим діям Мудрика. Саме українець на початку матчу заробив на собі пенальті, який реалізував Крістофер Нкунку.

Однак ще до перерви господарі поля рахунок зрівняли, дякуючи класному удару від Жеремі Гійємено. А після відпочинку швейцарці, зрозумівши, що з цим Челсі можна грати, забили у ворота Філіпа Йоргенсена і вдруге, завдяки відмінній грі головою французького нападника Енцо Крівеллі.

Після другого пропущеного голу Мареска вирішив не доводити справу до вживання валідолу і кинув у гру одного з лідерів своєї команди Палмера, який замінив саме Мудрика. Коулу та компанії зрівняти рахунок не вдалося, але сині все ж пробилися до групового етапу ЛК.

Ліга конференцій. Фінальна кваліфікація

Серветт (Женева, Швейцарія) – Челсі (Лондон, Англія) – 2:1 (1:1)

Голи: Гійємено, 32, Крівеллі, 72 – Нкунку, 14, пен.

• У першому поєдинку Челсі переміг Серветт з рахунком 2:0.
  • Жеребкування  групового етапу ЛК відбудеться завтра, у п’ятницю, 30 серпня.
  • У сезоні 2024/25 рр. розіграш Ліги конференцій відбувається вчетверте. Перший трофей підкорився римській Ромі, другий здобув англійський Вест Хем з Лондону, а третій – грецький Олімпіакос.
  • Фінал Ліги конференцій-2024/2025 відбудеться 28 травня 2025 року на «Вроцлав Стедіум» у Польщі.