Мудрик заробив пенальті та допоміг Челсі вийти до основної стадії ЛК: статистичні показники українця

Переглядів 121
Михайло Мудрик. Фото: ФК Челсі
Англійський Челсі, кольори якого захищає український вінгер Михайло Мудрик, пробився до основного раунду Ліги конференцій, хоч і програв швейцарському Серветту у в поєдинку-відповіді (1:2).

Напередодні, у четвер, 29 серпня, лондонський Челсі у матчі-відповіді плей-оф Ліги конференцій програв Серветту (1:2), але все ж пробився до основної стадії ЛК, дякуючи перемозі у першій грі (2:0).

Український вінгер синіх Михайло Мудрик у Женеві вийшов з перших хвилин гри та відіграв 74 хвилини, після чого його замінив Коул Палмер. Наш співвітчизник запам’ятався заробленим пенальті і загалом досить пристойною статистикою.

Детальні ігрові показники Мудрика у грі  проти Серветта виглядають так:

• тричі бив по воротах (по одному разу повз ворота, у площину, ще одну спробу заблокували),
  • здійснив одну спробу успішного дриблінгу,
  • віддав 17/23 передач (точність – 74%),
  • виграв три з семи дуелей,
  • заробив пенальті,

В основному раунді Ліги конференцій суперниками Мудрика і компанії будуть: бельгійський Гент, німецький Хайденхайм, Астана з Казахстану, ірландський Шемрок Роверс, грецький Панатінаїкос та вірменський клуб Ноа.

• У сезоні 2024/25 рр. Мудрик зіграв за Челсі у трьох поєдинках: одна гольова передача.