«Найбільше мені сподобався»: Мазяр назвав найкращого гравця Полісся у провальному матчі Ліги конференцій

Переглядів 442
Олександр Назаренко. Фото: ФК Полісся
Колишній головний тренер Полісся Володимир Мазяр висловився стосовно матчу проти Олімпії у відборі до Ліги конференцій, назвавши найкращого гравця житомирян в цьому поєдинку.

У четвер 25 липня Полісся на виїзді поступилося Олімпії з рахунком 0:2 у першому матчі другого раунду кваліфікації до Ліги конференцій.

Екснаставник житомирян Володимир Мазяр ексклюзивно для сайту «Український футбол» прокоментував цю зустріч.

Спеціаліст назвав футболіста, який був найкращим у команді Імада Ашура.

«Найбільше по самовіддачі мені сподобався Назаренко. Він старався грати на максимумі. Назаренко у першому таймі не побоявся зробити підкат, хоча знав, що у такому моменті він вже отримував травму. Це заслуговує на повагу».

• Олександр Назаренко вийшов у стартовому складі на лівому фланзі атаки Полісся та провів на полі усі 90 хвилин.
  • Матч-відповідь буде номінально домашнім для житомирян та пройде у польському місті Глівіце першого серпня.
  • Початок поєдинку запланований на 19:00 за київським часом.