«Перевага не повинна заспокоювати»: експівзахисник Шахтаря – про очікування від матчу «гірників» з Лехом у ЛК
Ярослав Хома в інтерв'ю порталу Sport.ua спрогнозував, за яким сценарієм може пройти поєдинок-відповідь 1/8 фіналу Ліги конференцій між донецьким Шахтарем та познанським Лехом, застерігши підопічних Арди Турана від недооцінки суперника.
«Перевага у два м'ячі здобута минулого тижня в Познані не повинна заспокоювати. Якщо Лех заб'є першим, то інтрига відразу повернеться. Переконаний, що це прекрасно розуміють «гірники» й тому не діятимуть з відкритим забралом, дорожитимуть м'ячем, аби мінімізувати кількість невимушених помилок. А перевага в індивідуальній майстерності повинна стати в пригоді Шахтарю і в Кракові. Мій прогноз? 2:1 на користь українського клубу».
🔥Читайте також: Прогноз на матч-відповідь 1/8 фіналу ЛК Шахтар – Лех від Федецького: «Туран не дасть зіграти на пів шишечки».
- Поєдинок-відповідь 1/8 фіналу Ліги конференцій Шахтар – Лех буде зіграно сьогодні, 19 березня.
- Початок гри, котра пройде у польському місті Краків, заплановано на 22:00 за київським часом.