«Після першого тайму мені захотілося піти спати»: Маркевич відреагував на погром і виліт Кривбасу з єврокубків

Переглядів 75
Мирон Маркевич. Фото: ФК Карпати
Легендарний український тренер Мирон Маркевич поділився думками стосовно поразки Кривбасу від іспанського Бетісу в кваліфікації до Ліги конференцій.

У четвер 29 серпня Кривбас поступився на виїзді Бетісу з рахунком 0:3 у матчі-відповіді плей-оф раунду відбору до Ліги конференцій та із загальним рахунком 0:5 вилетів з турніру.

В ексклюзивному інтерв'ю для сайту «Український футбол» екснаставник Карпат Мирон Маркевич поділився враженнями від цього поєдинку.

«Після першого тайму мені захотілося піти спати:) Перші 30 хвилин Кривбас грав дуже непогано і мав би забивати, але Бандейра не реалізував стовідсотковий момент.

Забий португалець – і, можливо, все б завершилося інакше, але… Давайте будемо реалістами – Бетіс просто сильніший за Кривбас. От і все».

Легендарний спеціаліст відзначив, коли у Кривбасу все пішло не так.

«Після першого голу команда у Вернидуба розклеїлася і посипалася. Іспанці увімкнули швидкість, забили ще двічі за пару хвилин і потім спокійно догравали матч.

Повторюсь, Бетіс об'єктивно сильніший за Кривбас на сьогодні. Так, можливо не мали криворіжці програвати із загальним рахунком 0:5, але дуже мало було шансів у них пройти далі».

• Нагадаємо, що до вильоту від Бетісу Кривбас поступився чеській Вікторії (1:2, 0:1) у третьому раунді кваліфікації до Ліги Європи.
  • Команда Юрія Вернидуба наразі посідає четверте місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи сім очок.
  • В наступному турі першого вересня вони зустрінуться з Шахтарем.