Пластун пролітає повз Лігу чемпіонів: Лудогорець на останніх хвилинах пропустив Олімпію у третій раунд кваліфікації

Переглядів 410
Ігор Пластун. Фото: ФК Лудогорець
Олімпія здобула вольову перемогу над Лудогорцем у повторному матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Зустріч у Любляні завершилась з рахунком 2:1.

Лудогорець та Олімпія тиждень тому обмінялися голами у Болгарії (1:1). Доля путівки до наступного раунду кваліфікації вирішувалася у столиці Словенії.

У першому таймі команди обмінялися голами між 15 та 18 хвилинами. Лудогорець вийшов вперед завдяки точному удару Десподова, а вже за кілька хвилин, Елсінк відновив паритет на табло.

Сценарій матчу повністю був схожим на поєдинок тижневої давнини, однак у компенсований час до другого тайму Олімпія та Лудогорець подарували божевільну розв'язку.

На 90+2 хвилині Лудогорець у меншості пропустив другий гол від Елсінка. Лудогорець на 111-й хвилині заробив право на пенальті, однак удар Десподова відбив голкіпер Олімпії Відовшек, який подарував Олімпії путівку до третього кваліфікаційного раунду ЛЧ.

Український центрбек Лудогорця Ігор Пластун весь матч провів на лаві запасних.

• Олімпія в наступному раунді зіграє з переможцем пари Жальгіріс – Галатасарай.  У Литві команди розписали бойову нічию (2:2).
  • Лудогорець продовжить єврокампанію у Лізі Європи, де зустрінеться з невдахою у парі Динамо Загреб – Астана (4:0).