Поки Куртуа на лікарняному: Лунін відзначив дебют в Лізі чемпіонів за Реал унікальним досягненням

Переглядів 1975
Андрій Лунін. Фото: Instagram
Голкіпер Реала Андрій Лунін вчора вперше відіграв за «вершкових» у Лізі чемпіонів. Дебют дублера Тібо Куртуа припав на гру третього туру проти Шахтаря (2:1).

Нашому земляку вистачило лише однієї гри, аби продемонструвати стовідсотковий показник за точністю передач. У грі проти «гірників» Лунін віддав 27 точних передач із 27-ми.

Лунін в матчі проти Шахтаря мав мало роботи, але так і не зміг перервати невдалу для себе серію. Андрій не йшов з поля без пропущеного голу у всіх поєдинках Реала, в яких брав участь із перших хвилин.

Після трьох турів Шахтар у квартеті F йде другим, маючи в активі чотири очки.  Реала має дев'ять балів у скарбничці. Лейпциг із трьома очками йде на третій позиції, четвертий Селтік набрав один бал.

11 жовтня. Шахтар зіграє із Реалом уже в Польщі Початок зустрічі о 22.00.